O FunnySOX

Kto sme...


Stretli sme sa náhodou, tak ako Ty s Tvojim najlepším priateľom. Vás možno spojil spoločný koníček, práca, alebo posedenie pri dobrom vínku, nám učarili ponožky. Nenápadný kus oblečenia, ktorým môžeme vyjadriť kto sme. Odvaha a kreativita sú našimi najväčšími zbraňami, ktoré sa odrážajú na vzoroch a farbách našich ponožiek. Chcete byť odvážni aj Vy? Stante sa SOXákom a pridajte sa k nám.


Dizajn...


Základným pravidlom je nemať pravidlá. Veď predsa kontrast vládne svetu. Nápaditosť, no zároveň jednoduchý dizajn vidno na každom jednom páre FunnySOX ponožiek.


Vízie...


Robíme to pre nás, pre vás, pre nich, pre všetkých.


Pre nás: Pocit, že ľudia si nepotrpia na konvencie a predpísané pravidlá, nás viac než teší...


Pre vás: Takou jednoduchou vecou, ako sú ponožky, spríjemníte deň nielen sebe, ale i svojmu okoliu...


Pre nich: Za každých desať predaných párov, posielame jeden pár ponožiek do krajín tretieho sveta...Prečo?


Pre všetkých: Všetci budeme mat dobrý pocit, pretože budeme originálni.


True Story...


Celá vízia FunnySOX mi skrsla v hlave znova náhodou. Na ceste po Etiópii som mal na sebe tyrkysové ponožky s farebnými guličkami. Mám ich stále odložené. Všimol si ma Kaleb, malý chlapec so zlou angličtinou, ktorému sa moje ponožky zapáčili natoľko, že ma oslovil. Samozrejme na PONOŽKY jeho rodina nemá peniaze a v tomto momente vznikla myšlienka vyrábať ponožky pre radosť - FunnySOX. Takže z desiatich párov, jeden poputuje práve do rodiny, z akej bol Kaleb, aby sme vyčarili úsmev na tvári všade tam, kde treba.